Hüdrosilinder 1060mm Käik: 800mm CJ2F-63/32/800 Hüdrosilindrid 63/32 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 63/32 Hüdrosilinder 1060mm Käik: 800mm CJ2F-63/32/800
Hüdrosilinder 800mm, Käik 600mm 50/30/600 Silm: 25mm €117,58 Sisaldab km
Back to products
Hüdrosilinder 1060mm Käik: 800mm CJ2F-63/32/800
Kan restnoteras
Kategori: Hüdrosilindrid 63/32 Etiketter: Hüdrosilindrid, Hüdrosilindrid 63/36
Share:
  • Beskrivning
  • Infopäring
Beskrivning
Kolb Ø63mm
Vars Ø32mm
Kolvikäik 800mm
Pikkus 1060mm
Silm Ø25mm