Näitan 1–36 tulemust 2539-st

Puks fi30 40x30x15

4,31 Sisaldab km

Hüdrosilindri kronstein 30mm keevitatav

6,74 Sisaldab km
Paksus: 10mm  

Puks fi40 50x40x15

4,87 Sisaldab km
välis diameeter, sise diameeter, laius

12V Solenoidi ühendus

2,40 Sisaldab km

Puulõhkuja hüdrojagaja isetagastuv 80L / min

99,00 Sisaldab km
Spetsiaalselt mõeldud puulõhkujatele / halumasinatele.   See lahendus võimaldab vahetada pakku ja puhastada tööala silindri tagasiliikumise ajal. Lisaks hüppab siiber

Hüdroõli paak Maht: 25L

198,00 Sisaldab km

Puks Fi20 40x20x15

4,12 Sisaldab km

Hüdrojagaja 120l/min P120 joystick tross kinnitus

22,45 Sisaldab km
Komplekt sobib M16x1,5 keermega hüdrojaga joystick trossidele ja M6x1,5 keermestatud otsaga kinnitustele (pilt 2.) Sisekeere kaabli paigaldamiseks: M16x1,5 Sisekeerme kaabli

Ühe sektsiooniline hüdrojagaja 80L / min puulõhkujale – isetagastuv – Kahe kiirusega

113,92 Sisaldab km
Spetsiaalselt mõeldud puulõhkujatele / halumasinatele.   See lahendus võimaldab vahetada pakku ja puhastada tööala silindri tagasiliikumise ajal. Lisaks hüppab siiber

 

Hüdraulika: Jõud, Tõhusus ja Mitmekülgsus

Hüdraulika on kaasaegse tehnika lai ja oluline osa, mis mõjutab mitmeid igapäevaseid tegevusi. See võimaldab suurt jõudu edasi anda minimaalse pingutusega ja on võtmetähtsusega mitmetele tööstusharudele, näiteks ehitusele, põllumajandusele ja tööstusautomaatikale. Selles artiklis vaatleme hüdraulika põhialuseid, selle rakendusi ja tähtsust erinevates tööstusharudes.

Hüdraulika Põhialused

Hüdraulika põhineb Pascali seadusel, mis sätestab, et surve, mis rakendub vedeliku suletud süsteemile, jaotub ühtlaselt kõigisse suundadesse. See põhimõte võimaldab suure jõu edasiandmist vedeliku abil minimaalse liikumisega. Hüdraulikasüsteemides kasutatakse tavaliselt õli, kuid ka muid vedelikke, näiteks vett, võib kasutada.

Hüdraulikasüsteem koosneb tavaliselt järgmistest komponentidest:

  1. Hüdrauliline pump: Pump toodab survet vedeliku liigutamiseks süsteemis.
  2. Hüdrauliline silinder: Silinder on seade, mis muudab vedeliku voolu liikumiseks. See võib olla kas ühepoolne (toimib ainult ühes suunas) või kahepoolne (toimib mõlemas suunas).
  3. Klapid: Klapid juhivad vedeliku voolu ja survet süsteemis.
  4. Surve regulaatorid: Need komponendid reguleerivad süsteemi survet.

Hüdraulika Rakendused

Hüdraulikat kasutatakse laialdaselt erinevates rakendustes erinevates tööstusharudes. Siin on mõned näited:

  1. Ehitustööstus: Hüdraulika on võtmerollis raskeveokite ja ekskavaatorite toimimises. Need masinad suudavad täpselt ja tõhusalt liigutada suuri koormusi.
  2. Põllumajandus: Traktorid ja põllumajandusmasinad kasutavad hüdraulikat jõu ja liikumise edastamiseks, näiteks traktori tõsteseadme ja tööriistade puhul.
  3. Tööstusautomaatika: Paljud tööstusrobotid ja automaatikasüsteemid kasutavad hüdraulikat liikumise ja jõu täpseks juhtimiseks.
  4. Lennukid ja kosmoselaevad: Hüdraulikat kasutatakse juhtimissüsteemides ja maandumisvarustuses lennukites ja kosmoselaevades.
  5. Sõidukitööstus: Mitmetes sõidukites juhivad hüdraulikasüsteemid pidurite, roolimise ja käigukastide funktsioone.

Hüdraulika Olulisus

Hüdraulika pakub mitmeid eeliseid võrreldes teiste jõuülekannetehnoloogiatega. See on äärmiselt tõhus ja suudab liigutada suuri jõude minimaalse liikumisega. See on ka väga täpne, mis muudab selle ideaalseks keerukate masinate ja seadmete juhtimisel. Lisaks on hüdraulika väga usaldusväärne ja vastupidav, mis on oluline tööstusharudes, kus masinad peavad töötama rasketes tingimustes.

Kokkuvõttes on hüdraulika kaasaegse tehnika oluline osa ja võimaldab paljude oluliste funktsioonide täitmist. Selle tõhusus ja mitmekülgsus parandavad tootlikkust ja tõhusust mitmetes erinevates valdkondades.

Järeldus

Hüdraulika on mitmekülgne ja oluline tehnikaosa, mis võimaldab suurt jõu edasi anda minimaalse pingutusega. Selle rakendused hõlmavad mitmeid tööstusharusid, sealhulgas ehitust, põllumajandust ja tööstusautomaatikat. Selle tõhusus ja usaldusväärsus muudavad selle hädavajalikuks paljudes tehnilistes rakendustes. Pidev tehnoloogiline areng tagab, et hüdraulika roll kasvab veelgi tulevikus.