Hüdrosilinder 1182mm  900mm CJ2F-63/36/900 Hüdrosilindrid 63/36 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 63/36 Hüdrosilinder 1182mm 900mm CJ2F-63/36/900
Silmapuks 35mm 25mm €6,18 Sisaldab km
Back to products
Hüdrosilinder 415mm 200mm CJ2F-50/28/200, Koos turvaklapiga €145,44 Sisaldab km
Hüdrosilinder 1182mm 900mm CJ2F-63/36/900
Kan restnoteras
Share:
  • Beskrivning
  • Infopäring
Beskrivning
Silm: 35mm
Sisekeermed: M22x1.5
Käik: 900mm
Infopäring
    Relaterade produkter
    Hüdrosilinder 415mm 200mm CJ2F-50/28/200 Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 415mm 200mm CJ2F-50/28/200
    Lägg till i varukorg
    Silmus 35mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 35mm Keevitatav, nõellaagriga
    Lägg till i varukorg
    Vedrusplint 4mm Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Vedrusplint 4mm