Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200
Hüdrosilinder 370mm 160mm CJ2F-40/22/160 €93,89 Sisaldab km
Back to products
Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300 €107,28 Sisaldab km
Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200
Kan restnoteras
Artikelnr: FL1.29.00.0200.2 Kategori: Hüdrosilindrid Etikett: Hüdrosilindrid
Share:
  • Beskrivning
  • Infopäring
Beskrivning
Käik: 200mm
Kolb/vars/käik 40/22/200
Silindri silma diameeter: 25mm
Infopäring
    Relaterade produkter
    Hüdrosilinder pikkus  740 mm 500 mm CN-40/500 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder pikkus 740 mm 500 mm CN-40/500
    Lägg till i varukorg
    2×130 Hüdrosilinder Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    2×130 Hüdrosilinder
    Lägg till i varukorg
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu
    Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400
    Hüdrosilinder roolivõimu Zetor Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder roolivõimu Zetor
    Hüdrosilinder 310mm 100mm CJ2F-40/22/100 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 310mm 100mm CJ2F-40/22/100
    Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300
    Käik: 300mm Pikkus kinnises asendis: 510mm Silma läbimõõt: 25mm Sisekeermed: M16x1.5 Silindri vars 22mm Silindri kolb: 40mm
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 582 mm käik: 350 mm CJ2F-50/28/350 U30W Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 582 mm käik: 350 mm CJ2F-50/28/350 U30W
    Kahepoolne silinder käigupikkusega 350mm, kolvi siseläbimõõt 50mm, kolvivarda läbimõõt 28mm.Isereguleeruvatel laagritel pead, tihvtide läbimõõt 30mm.
    -22%
    Hüdrosilinder 100/50/500, Käik 500mm, Pikkus suletuna: 840mm Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 100/50/500, Käik 500mm, Pikkus suletuna: 840mm
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Mitt konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V