Hüdrosilinder  480mm 300mm CJ2F-50/28/300 Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilinder 480mm 300mm CJ2F-50/28/300
Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 €148,80 Sisaldab km
Back to products
TeleskoopHüdrosilinder haagise HL6011 500mm €362,45 Sisaldab km
Hüdrosilinder 480mm 300mm CJ2F-50/28/300
Kan restnoteras
Share:
  • Beskrivning
  • Ytterligare information
  • Infopäring
Beskrivning
Ytterligare information
Vikt 45 kg
Infopäring
    Relaterade produkter
    Lägg till i varukorg
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu