Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300
Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200 €93,46 Sisaldab km
Back to products
Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350 €104,98 Sisaldab km
Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300
Kan restnoteras
Artikelnr: FL1.29.00.0300.2 Kategori: Hüdrosilindrid Etikett: Hüdrosilindrid
Share:
  • Beskrivning
  • Infopäring
Beskrivning
Käik: 300mm
Pikkus kinnises asendis: 510mm
Silma läbimõõt: 25mm
Sisekeermed: M16x1.5
Silindri vars 22mm
Silindri kolb: 40mm
Infopäring
    Relaterade produkter
    Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400
    Lägg till i varukorg
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 232 mm käik: 100 mm CJ2F-50/28/100 L: 232 U30W Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 232 mm käik: 100 mm CJ2F-50/28/100 L: 232 U30W
    Kahepoolne silinder käiguga 100 mm, kolvi siseläbimõõt 50 mm, kolvivarda läbimõõt 28 mm.Pead isereguleeruvatel laagritel, tihvtide läbimõõt 30 mm.
    Lägg till i varukorg
    Hüdrosilinder 310mm 100mm CJ2F-40/22/100 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 310mm 100mm CJ2F-40/22/100
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275
    Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200
    Käik: 200mm Kolb/vars/käik 40/22/200 Silindri silma diameeter: 25mm