Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 267 mm käik: 100 mm CJ2F-25/16/100 U15S Hüdrosilindrid 25/20
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 25/20 Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 267 mm käik: 100 mm CJ2F-25/16/100 U15S
Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 317 mm käik: 150 mm CJ2F-25/16/150 U15S €70,60 Sisaldab km
Back to products
Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 267 mm käik: 100 mm CJ2F-25/16/100 U15S
Kan restnoteras
Artikelnr: FL1.29.25.16.0100 Kategori: Hüdrosilindrid 25/20
Share:
  • Beskrivning
  • Infopäring
Beskrivning
Kahepoolne silinder käiguga 100 mm, kolvi siseläbimõõt 25 mm, kolvivarda läbimõõt 16 mm.
Pead isereguleeruvatel laagritel, tihvtide läbimõõt 15 mm.
Infopäring
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Mitt konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V