Paindlik sidur eesmisele jõuvõtuvõllile CF-A-016-E60 Tarvikud
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Tarvikud Paindlik sidur eesmisele jõuvõtuvõllile CF-A-016-E60
Back to products
Paindlik sidur eesmisele jõuvõtuvõllile CF-A-016-E60
Kan restnoteras
Artikelnr: FL1.42.01.500 Kategori: Tarvikud
Share:
  • Beskrivning
  • Infopäring
Beskrivning
Infopäring
    Relaterade produkter
    Keevitatav aas tihvti jaoks avaga FI 16,2mm kinnitus hüdrosilindri keevitamiseks 16x35x20mm Tarvikud
    Keevitatav aas tihvti jaoks avaga FI 16,2mm kinnitus hüdrosilindri keevitamiseks 16x35x20mm
    Kõvast terasest keevitatud aas, mida kasutatakse hüdrosilindri paigaldamiseks. Ava läbimõõt 16,2mm, paksus 20mm.
    Lägg till i varukorg
    Keevitatav aas tihvti jaoks avaga FI 25,2mm kinnitus hüdrosilindri keevitamiseks 25x50x30mm Tarvikud
    Keevitatav aas tihvti jaoks avaga FI 25,2mm kinnitus hüdrosilindri keevitamiseks 25x50x30mm
    Kõvast terasest keevitatud aas, mida kasutatakse hüdrosilindri paigaldamiseks. Ava läbimõõt 25,2mm, paksus 30mm.
    Lägg till i varukorg
    Kokkupandav haagise külgaste Tarvikud
    Kokkupandav haagise külgaste
    Mullaharimisseadme parempoolse tiiva osa, 260 mm, kaks auku Tarvikud
    Mullaharimisseadme parempoolse tiiva osa, 260 mm, kaks auku
    Väetisepuisturi nurkülekanne 1:1 malmist pikk freesvõll 93mm Tarvikud
    Väetisepuisturi nurkülekanne 1:1 malmist pikk freesvõll 93mm
    Nurkülekanne ühekettalise lehtriga väetisekülvikule. Malmist korpus, suhe: 1:1, väljundvõimsus: 16kW (22HP). Kardaanvõll 93mm pikk. Sile võll 25mm läbimõõduga.
    Täielik Zetor lifti hüdropumba ajami kronstein Tarvikud
    Täielik Zetor lifti hüdropumba ajami kronstein
    Zetori pumba tõsteajami täielik kronstein, mida kasutatakse hüdropumba paigaldamiseks traktori mootorisse. Paigaldusavade vahe: 70 mm.
    Hooldusvaba 6 auguga rummu FI 98 ketasäkke jaoks Tarvikud
    Hooldusvaba 6 auguga rummu FI 98 ketasäkke jaoks
    Hammasketas ketasäkke jaoks, 9 piid, 460×3,5mm, auk 30x30mm Tarvikud
    Hammasketas ketasäkke jaoks, 9 piid, 460×3,5mm, auk 30x30mm
    Ketasäkke jaoks kasutatavat 460mm hammasketast kasutatakse muuhulgas klompude purustamiseks, põllupinna tasandamiseks, mulla segamiseks.
    RCW-5 väetisekülviku nurkkäigukast Tarvikud
    RCW-5 väetisekülviku nurkkäigukast
    Käikut kasutatakse peamiselt põllumajanduses ja tööstuses.
    Mullaharimisseadme vasak tiivaosa, 260 mm, kaks auku Tarvikud
    Mullaharimisseadme vasak tiivaosa, 260 mm, kaks auku
    Karastatud topeltketiga ketiratas 30 hammast 3/4″ ketile 12 B-2 Tarvikud
    Karastatud topeltketiga ketiratas 30 hammast 3/4″ ketile 12 B-2
    Karastatud topeltketiga ratas rummuga.
    Keevitatav aas tihvti jaoks avaga FI 40,5mm kinnitus hüdrosilindri keevitamiseks 40x70x40mm Tarvikud
    Keevitatav aas tihvti jaoks avaga FI 40,5mm kinnitus hüdrosilindri keevitamiseks 40x70x40mm
    Kõvast terasest keevitatud aas, mida kasutatakse hüdrosilindri paigaldamiseks. Ava läbimõõt fi 40,5mm, paksus 40mm.
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Mitt konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V