Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850
Back to products
Koonuspuks 40mm 25mm €6,18 Sisaldab km
Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850
Kan restnoteras
Artikelnr: FL1.31.40.010 Kategori: Hüdrosilindrid Etikett: Hüdrosilindrid
Share:
  • Ytterligare information
  • Infopäring
Ytterligare information
Vikt 45 kg
Infopäring
    Relaterade produkter
    Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300
    Käik: 300mm Pikkus kinnises asendis: 510mm Silma läbimõõt: 25mm Sisekeermed: M16x1.5 Silindri vars 22mm Silindri kolb: 40mm
    Lägg till i varukorg
    Hüdrosilinder roolivõimu Zetor Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder roolivõimu Zetor
    Lägg till i varukorg
    Kaks hüdrosilindrit + kaks tagasivooluvedru + kaks 2/2 hüdrokraani + kiirliitmik M36x1,5 kruvikork + kaks 1500 mm kaablit Hüdrosilindrid
    Kaks hüdrosilindrit + kaks tagasivooluvedru + kaks 2/2 hüdrokraani + kiirliitmik M36x1,5 kruvikork + kaks 1500 mm kaablit
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275
    -13%
    Haakeraua hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm Hüdrosilindrid
    Haakeraua hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm
    rakendus: Tugevdatud tõstesilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ traktoritel. Silindri välisläbimõõt: 100 mm Silindri siseläbimõõt: 80 mm Kolvivarda läbimõõt: 40 mm
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630
    Hüdrosilinder 100/50/200mm Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 100/50/200mm
    Kolvivarda Ø A (mm): 50 Silindri sise-Ø B (mm): 100 Käik C (mm): 200 Töörõhk max (bar): 250
    Hüdrosilinder 310mm 100mm CJ2F-40/22/100 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 310mm 100mm CJ2F-40/22/100
    Hüdrosilinder 200mm universaalne Roolivõimu Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 200mm universaalne Roolivõimu
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-63/36/630 U35 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-63/36/630 U35
    Hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm
    Tunnustatud ettevõtte Hydrosila tugevdatud MTZ Belarus C-100 tõsteajam.Silindri läbimõõt: 100 mm, kolvivarda läbimõõt: 40 mm, kolvivarda käik: 200 mm, tihvtide
    Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Mitt konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V