Hüdrosilinder370mm 160mm CJ2F-40/22/160 40/22 Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid Hüdrosilinder370mm 160mm CJ2F-40/22/160
Back to products
Hüdrojaama komplekt + 24V Hüdrosilinder 1300, 8T €870,00 Sisaldab km
Hüdrosilinder370mm 160mm CJ2F-40/22/160
Infopäring
    Relaterade produkter
    Hüdrosilinder 1610mm 700mm CJ2F 40/22/700 U25W 40/22 Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 1610mm 700mm CJ2F 40/22/700 U25W
    Lägg till i varukorg
    Silmus 35mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 35mm Keevitatav, nõellaagriga
    Lägg till i varukorg
    -18%
    Hüdrosilinder 663mm  320mm CJ2F-80/45/320, koos klappi  CYM-Tüüp turvaluku Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 663mm 320mm CJ2F-80/45/320, koos klappi CYM-Tüüp turvaluku
    Silindri töökäik: 320 mm Silindri siseläbimõõt: 80 mm Kolvivarda paksus: 45 mm Torupoolne pea: tihvt 40mm Kolvivarda poolne pea: keeratav,
    Hüdrosilinder 350mm 70mm CJ2F 40/22/70 U25W 40/22 Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 350mm 70mm CJ2F 40/22/70 U25W
    Hüdrosilinder 410mm  200mm CJ2F-40/22/200 40/22 Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F-40/22/200
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga
    Hüdrosilinder 530mm 320mm CJ2F 40/22/320 40/22 Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 530mm 320mm CJ2F 40/22/320