Hüdrosilinder 460mm 250mm CJ2F-40/22/250 40/22 Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 460mm 250mm CJ2F-40/22/250
Manomeeter 63mm rõhul 0-250Bar €13,52 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 563mm 220mm CJ2F-80/45/220 €243,22 Sisaldab km
Hüdrosilinder 460mm 250mm CJ2F-40/22/250
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Infopäring
Kirjeldus
Käik: 250mm
Pikkus 460mm