Dosaator OspC 200 OR 150N2160 Dosaatorid Dosaatorid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Dosaatorid Dosaator OspC 200 OR 150N2160
VRB silindriventiil Keere: 1/4 " 20L / min CIA rõhk max: 300bar €16,80 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 780mm, käik: 500mm CJ2F-63/36/500 €148,00 Sisaldab km
Dosaator OspC 200 OR 150N2160
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FL1.06.06.200 Kategooria: Dosaatorid Silt: Dosaatorid
Jaga:
  • Infopäring
Infopäring
    Seotud tooted
    Dosaator OspC 160 150N2153 komplekt Koos 320mm võlliga Dosaatorid Dosaatorid
    Dosaator OspC 160 150N2153 komplekt Koos 320mm võlliga
    Lisa korvi
    Dosaator OspC 160 150N2153 varustatud 80mm võlliga Dosaatorid Dosaatorid
    Dosaator OspC 160 150N2153 varustatud 80mm võlliga
    Lisa korvi
    Dosaator OspC 800 ON Dosaatorid Dosaatorid
    Dosaator OspC 800 ON
    Dosaator OspC 400 ON 150N2157 Dosaatorid Dosaatorid
    Dosaator OspC 400 ON 150N2157
    Dosaator OspC 200 ON 150N2154 Dosaatorid Dosaatorid
    Dosaator OspC 200 ON 150N2154
    Ühendused: P, T, A, B sisekeermed [BSP]: 1/2 ” Roolisamba kinnitus: 4x M10 kruvi – 16mm Klappide seadistus: ülevool 160bar,
    Dosaator OspC 630 ON Dosaatorid Dosaatorid
    Dosaator OspC 630 ON
    -36%