Hüdrosilinder 310mm 100mm CJ2F-40/22/100 40/22 Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 310mm 100mm CJ2F-40/22/100
Manomeeter 63mm rõhul 0-250Bar €13,52 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele