Hüdrosilinder 370mm 160mm CJ2F-40/22/160 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 370mm 160mm CJ2F-40/22/160
Hüdrosilinder 530mm 320mm CJ2F 40/22/320 €108,29 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200 €93,46 Sisaldab km
Hüdrosilinder 370mm 160mm CJ2F-40/22/160
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FL1.29.00.0160.3 Kategooria: Hüdrosilindrid Silt: Hüdrosilindrid
Jaga:
  • Infopäring
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrosilinder 100/50/200mm Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 100/50/200mm
    Kolvivarda Ø A (mm): 50 Silindri sise-Ø B (mm): 100 Käik C (mm): 200 Töörõhk max (bar): 250
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400
    Lisa korvi
    Kaks hüdrosilindrit + kaks tagasivooluvedru + kaks 2/2 hüdrokraani + kiirliitmik M36x1,5 kruvikork + kaks 1500 mm kaablit Hüdrosilindrid
    Kaks hüdrosilindrit + kaks tagasivooluvedru + kaks 2/2 hüdrokraani + kiirliitmik M36x1,5 kruvikork + kaks 1500 mm kaablit