Hüdrosilinder 415mm 200mm CJ2F-50/28/200 Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilinder 415mm 200mm CJ2F-50/28/200
VRB silindriventiil Keere: 1/4 " 20L / min CIA rõhk max: 300bar €16,80 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele