Hüdrosilinder 450mm 200mm CJ2F-63/32/200 Hüdrosilindrid 63/32 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 63/32 Hüdrosilinder 450mm 200mm CJ2F-63/32/200
VRB silindriventiil Keere: 1/4 " 20L / min CIA rõhk max: 300bar €16,80 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele