Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300
Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200 €93,46 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350 €104,98 Sisaldab km
Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FL1.29.00.0300.2 Kategooria: Hüdrosilindrid Silt: Hüdrosilindrid
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Infopäring
Kirjeldus
Käik: 300mm
Pikkus kinnises asendis: 510mm
Silma läbimõõt: 25mm
Sisekeermed: M16x1.5
Silindri vars 22mm
Silindri kolb: 40mm
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200
    Käik: 200mm Kolb/vars/käik 40/22/200 Silindri silma diameeter: 25mm
    Lisa korvi
    2×130 Hüdrosilinder Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    2×130 Hüdrosilinder
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CN-50/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CN-50/630
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 232 mm käik: 100 mm CJ2F-50/28/100 L: 232 U30W Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 232 mm käik: 100 mm CJ2F-50/28/100 L: 232 U30W
    Kahepoolne silinder käiguga 100 mm, kolvi siseläbimõõt 50 mm, kolvivarda läbimõõt 28 mm.Pead isereguleeruvatel laagritel, tihvtide läbimõõt 30 mm.
    Hüdrosilinder 178mm 60mm CJ2F-40/22/60 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 178mm 60mm CJ2F-40/22/60
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W
    Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630
    -22%
    Hüdrosilinder 100/50/500, Käik 500mm, Pikkus suletuna: 840mm Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 100/50/500, Käik 500mm, Pikkus suletuna: 840mm
    Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400
    Hüdrosilinder roolivõimu Zetor Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder roolivõimu Zetor
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 582 mm käik: 350 mm CJ2F-50/28/350 U30W Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 582 mm käik: 350 mm CJ2F-50/28/350 U30W
    Kahepoolne silinder käigupikkusega 350mm, kolvi siseläbimõõt 50mm, kolvivarda läbimõõt 28mm.Isereguleeruvatel laagritel pead, tihvtide läbimõõt 30mm.
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Müügi- ja tagastustingimused
    • Privaatsuspoliitika
    • Esto järelmaks
    • Ärikliendile
    • Minu konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V