Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350
Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300 €107,28 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400 €118,80 Sisaldab km
Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FL1.29.00.0350.2 Kategooria: Hüdrosilindrid Silt: Hüdrosilindrid
Jaga:
  • Infopäring
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrosilinder 178mm 60mm CJ2F-40/22/60 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 178mm 60mm CJ2F-40/22/60
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W
    Hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm
    Tunnustatud ettevõtte Hydrosila tugevdatud MTZ Belarus C-100 tõsteajam.Silindri läbimõõt: 100 mm, kolvivarda läbimõõt: 40 mm, kolvivarda käik: 200 mm, tihvtide