Vaata ostukorvi “Hüdrosilinder 840mm 630mm CJ2F-40/22/630” lisati sinu ostukorvi.
Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400
Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350 €104,98 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrotoru pikkusega: 115mm , 10mm läbimõõduga augud: 1/4 " €4,80 Sisaldab km
Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FL1.29.00.0400.2 Kategooria: Hüdrosilindrid Silt: Hüdrosilindrid
Jaga:
  • Infopäring
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300
    Käik: 300mm Pikkus kinnises asendis: 510mm Silma läbimõõt: 25mm Sisekeermed: M16x1.5 Silindri vars 22mm Silindri kolb: 40mm
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 232 mm käik: 100 mm CJ2F-50/28/100 L: 232 U30W Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 232 mm käik: 100 mm CJ2F-50/28/100 L: 232 U30W
    Kahepoolne silinder käiguga 100 mm, kolvi siseläbimõõt 50 mm, kolvivarda läbimõõt 28 mm.Pead isereguleeruvatel laagritel, tihvtide läbimõõt 30 mm.
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder 840mm 630mm CJ2F-40/22/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 840mm 630mm CJ2F-40/22/630
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275
    Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350
    Hüdrosilinder pikkus  740 mm 500 mm CN-40/500 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder pikkus 740 mm 500 mm CN-40/500
    Hüdrosilinder 310mm 100mm CJ2F-40/22/100 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 310mm 100mm CJ2F-40/22/100
    Hüdrosilinder 100/50/200mm Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 100/50/200mm
    Kolvivarda Ø A (mm): 50 Silindri sise-Ø B (mm): 100 Käik C (mm): 200 Töörõhk max (bar): 250
    Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630
    -13%
    Haakeraua hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm Hüdrosilindrid
    Haakeraua hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm
    rakendus: Tugevdatud tõstesilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ traktoritel. Silindri välisläbimõõt: 100 mm Silindri siseläbimõõt: 80 mm Kolvivarda läbimõõt: 40 mm
    Hüdrosilinder 195mm 60mm CJ2F-50/28/60 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 195mm 60mm CJ2F-50/28/60
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Müügi- ja tagastustingimused
    • Privaatsuspoliitika
    • Esto järelmaks
    • Ärikliendile
    • Minu konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V