Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500
Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 €148,80 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
TeleskoopHüdrosilinder haagise HL6011 500mm €362,45 Sisaldab km
Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Infopäring
Kirjeldus
Käik: 500mm
Silinder: 45mm
Kolb: 80mm
Lisainfo
Mõõtmed 84 cm
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrosilinder  480mm 300mm CJ2F-50/28/300 Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 480mm 300mm CJ2F-50/28/300
    Lisa korvi
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder 460mm 250mm CJ2F-40/22/250 40/22 Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 460mm 250mm CJ2F-40/22/250
    Käik: 250mm Pikkus 460mm
    KAPETE TOIMIMISega HÜDRAULILINE SILINDER KOMPLEKSES TIHENDUSLAAGRITE KÕRVADEGA Käik 500mm Mõõtmed 80/45/500 Silm: 40mm Sisekeermed: 27×2