Hüdrosilinder 910mm 630mm CJ2F-63/36/630 Hüdrosilindrid 63/36 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 63/36 Hüdrosilinder 910mm 630mm CJ2F-63/36/630
Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 €148,80 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
TeleskoopHüdrosilinder haagise HL6011 500mm €362,45 Sisaldab km
Hüdrosilinder 910mm 630mm CJ2F-63/36/630
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Lisainfo
  • Infopäring
Lisainfo
Kaal 45 kg
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrosilinder 410mm  200mm CJ2F-40/22/200 40/22 Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F-40/22/200
    Lisa korvi
    Teleskoopsilinder 60/2/520mm haagisele Teleskoop hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Teleskoopsilinder 60/2/520mm haagisele
    Lisa korvi
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga