Hüdrosilinder pikkus: 1182mm Käik: 900mm CJF-63/36/900 63/36 Hüdrosilindrid 63/36 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid 63/36 Hüdrosilindrid Hüdrosilinder pikkus: 1182mm Käik: 900mm CJF-63/36/900
Hüdrosilinder pikkus: 780mm 500mm CJF-63/36/500 €175,54 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder + Kronsteinid 350mm 90mm komplekt €160,70 Sisaldab km
Hüdrosilinder pikkus: 1182mm Käik: 900mm CJF-63/36/900
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Infopäring
Kirjeldus
Lisainfo
Kaal 45 kg
Infopäring
    Seotud tooted
    Vedrusplint 4mm Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Vedrusplint 4mm