Hüdrosilinder pikkus: 350mm 90mm CJF-63/36/90 63/36 Hüdrosilindrid 63/36 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid 63/36 Hüdrosilindrid Hüdrosilinder pikkus: 350mm 90mm CJF-63/36/90
Hüdrosilinder 552mm 160mm CJF 50/28/160 €104,98 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 350mm: 90mm komplekt €158,83 Sisaldab km
Hüdrosilinder pikkus: 350mm 90mm CJF-63/36/90