Hüdrosilinder 430 mm 250mm CJ2F-50/28/250 Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilinder 430 mm 250mm CJ2F-50/28/250
VRB silindriventiil Keere: 1/4 " 20L / min CIA rõhk max: 300bar €16,80 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 780mm, käik: 500mm CJ2F-63/36/500 €148,00 Sisaldab km
Hüdrosilinder 430 mm 250mm CJ2F-50/28/250