Esileht Hüdraulika Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17
Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17 Hüdraulika
Tagasi toodete lehele
Teleskoop Hüdrosilinder haagise D47 D50 1320mm €834,60 Sisaldab km
Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17
Tellimisel 5-14p
Kategooria: Hüdraulika
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Infopäring
Kirjeldus
Positsioon Väärtus
Suurus 6 NG6 / CETOP 3
Spool 03C Open center, 4/3
Pinge 12 12V DC
Pistik X1 LED-iga
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdroaku 2×1,4L, Rõhk: 30/70 bar, Sulgklapiga solenoid 12V Hüdraulika 12V Hüdroklapiga
    Hüdroaku 2×1,4L, Rõhk: 30/70 bar, Sulgklapiga solenoid 12V
    Lisa korvi
    Hüdroaku 2×0.35L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V Hüdraulika 12V Hüdroklapiga
    Hüdroaku 2×0.35L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V
    Lisa korvi
    Nurkhüdraulilise pistiku tüüp: AB meetrilised keermed: 3/8″ – 16″ Hüdraulika
    Nurkhüdraulilise pistiku tüüp: AB meetrilised keermed: 3/8″ – 16″
    Porte hingede ja klambrite komplekt Hüdraulika Haagiste tarvikud
    Porte hingede ja klambrite komplekt
    Tüüp: PMS(C) 25-40-5,5-0,036
    Hüdrauliliste kiirühenduse komplekt, euro pesa M16x1.5 Hüdraulika
    Hüdrauliliste kiirühenduse komplekt, euro pesa M16x1.5
    Karcher ühendus 22×1.5 Hüdraulika Tarvikud
    Karcher ühendus 22×1.5
    Võll Dosaator Belarus MTZ 80 82 Hüdraulika Hüdraulika
    Võll Dosaator Belarus MTZ 80 82
    Krae 110mm Hüdraulika Tarvikud
    Krae 110mm
    Hüdropump hammasrataspump, parem NSZ16 Rihmarattaga Hüdraulika Hammasrataspumbad
    Hüdropump hammasrataspump, parem NSZ16 Rihmarattaga
    ÜLDOMADUSED:   Pumba pöörlemissuund: parem. Pumba neeldumine: 16cm3/pööre. Pumba võimsus: 24L/min (1500rpm). 120 mm läbimõõduga ratas “HB” kiilrihmale. Kaks määritavat
    Hüdrotoru FI12 10×10 Hüdraulika Hüdraulika torud
    Hüdrotoru FI12 10×10
    KIIRLIITMIKUD hüdraulilised komplekt Kolme sektsiooniga BSP 1/2 “ Hüdraulika Hüdraulika tarvikud
    KIIRLIITMIKUD hüdraulilised komplekt Kolme sektsiooniga BSP 1/2 “
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Müügi- ja tagastustingimused
    • Privaatsuspoliitika
    • Esto järelmaks
    • Ärikliendile
    • Minu konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V