Esileht Hüdraulika Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17
Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17 Hüdraulika
Tagasi toodete lehele
Teleskoop Hüdrosilinder haagise D47 D50 1320mm €834,60 Sisaldab km
Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17
Tellimisel 5-14p
Kategooria: Hüdraulika
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Infopäring
Kirjeldus
Positsioon Väärtus
Suurus 6 NG6 / CETOP 3
Spool 03C Open center, 4/3
Pinge 12 12V DC
Pistik X1 LED-iga
Infopäring
    Seotud tooted
    Krae 110mm Hüdraulika Tarvikud
    Krae 110mm
    Lisa korvi
    Nurkhüdraulilise pistiku tüüp: AB meetrilised keermed: 3/8″ – 16″ Hüdraulika
    Nurkhüdraulilise pistiku tüüp: AB meetrilised keermed: 3/8″ – 16″
    Lisa korvi
    Hüdroaku 2×1,4L, Rõhk: 30/70 bar, Sulgklapiga solenoid 12V Hüdraulika 12V Hüdroklapiga
    Hüdroaku 2×1,4L, Rõhk: 30/70 bar, Sulgklapiga solenoid 12V
    Nurkhüdraulilise pistiku tüüp: AB keermed: M24x1,5 – M24x1,5 Hüdraulika
    Nurkhüdraulilise pistiku tüüp: AB keermed: M24x1,5 – M24x1,5
    Hüdroaku 2×0.5L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V Hüdraulika 12V Hüdroklapiga
    Hüdroaku 2×0.5L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V
    Uniflex SH 2 M H.2 – Käsipumbaga töökoja hüdrauliline hüdrovooliku press (90t)
    Kompaktne käsipumbaga hüdrauliline hüdrovooliku press 90t surumisjõuga, kuni 1" 4-spiraalvoolikutele. Paketi hind sisaldab 2-astmelist käsipumpa ja PB 263 surumisharge Ø 14–40 mm.
    Kükloop Hüdropump PZS-KZ-40W Hüdraulika Hüdropumbad
    Kükloop Hüdropump PZS-KZ-40W
    Hüdrauliline klapi vooluregulaator RP1610218 max vooluhulk: 80L/min nimirõhk: 160bar. Hüdraulika
    Hüdrauliline klapi vooluregulaator RP1610218 max vooluhulk: 80L/min nimirõhk: 160bar.
    Kordaja hüdropumbaga 33L / min. + flants Hüdraulika PTO kordistajad ja reduktorid
    Kordaja hüdropumbaga 33L / min. + flants
    Klamber 110 mm Hüdraulika Istmed ja traktori toolid
    Klamber 110 mm
    Karcher ühendus 22×1.5 Hüdraulika Tarvikud
    Karcher ühendus 22×1.5
    Karcher pesa 15 DN6 22×1.5 Hüdraulika Hüdraulika
    Karcher pesa 15 DN6 22×1.5
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Müügi- ja tagastustingimused
    • Privaatsuspoliitika
    • Esto järelmaks
    • Ärikliendile
    • Minu konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V