Kükloop Hüdropump PZS-KZ-40W Hüdraulika Hüdropumbad
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Kükloop Hüdropump PZS-KZ-40W
Tagasi toodete lehele
Klamber hüdrovooliku hüdrotoru 22 mm €3,60 €1,75 Sisaldab km
Kükloop Hüdropump PZS-KZ-40W
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FLPZS-KZ-40W Kategooria: Hüdraulika Silt: Hüdropumbad
Jaga:
  • Infopäring
Infopäring
    Seotud tooted
    Silmusühendus M18 G3/8″ kaasas kruvi koos aasaga 3/8″ Hüdraulika
    Silmusühendus M18 G3/8″ kaasas kruvi koos aasaga 3/8″
    Komplekt sobib suurepäraselt hüdrauliliselt töötavatele masinatele ja seadmetele.
    Lisa korvi
    Karcher pesa 15 DN6 22×1.5 Hüdraulika Hüdraulika
    Karcher pesa 15 DN6 22×1.5
    Lisa korvi
    Solenoidklapi jaoturi elektripistik 230V valgusdioodiga Hüdraulika
    Solenoidklapi jaoturi elektripistik 230V valgusdioodiga
    Graetzi sillaga elektripistik.Sobib elektriliselt juhitavatele jaoturitele ja spiraalidega solenoidventiilidele, millel pole sisseehitatud Graetzi silla, toiteallikaks on 230 V vahelduvvool.
    Nurkhüdraulilise pistiku tüüp: AB meetrilised keermed: 3/8″ – 16″ Hüdraulika
    Nurkhüdraulilise pistiku tüüp: AB meetrilised keermed: 3/8″ – 16″
    Uniflex SH 2 M H.2 – Käsipumbaga töökoja hüdrauliline hüdrovooliku press (90t)
    Kompaktne käsipumbaga hüdrauliline hüdrovooliku press 90t surumisjõuga, kuni 1" 4-spiraalvoolikutele. Paketi hind sisaldab 2-astmelist käsipumpa ja PB 263 surumisharge Ø 14–40 mm.
    Hüdroaku 2×1,4L, Rõhk: 30/70 bar, Sulgklapiga solenoid 12V Hüdraulika 12V Hüdroklapiga
    Hüdroaku 2×1,4L, Rõhk: 30/70 bar, Sulgklapiga solenoid 12V
    Hüdroaku 2×0.75L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V Hüdraulika 12V Hüdroklapiga
    Hüdroaku 2×0.75L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V
    Uniflex SH 2 LA / SH 2 DC – Elektriline töökoja hüdrauliline hüdrovooliku press (45t)
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu Hüdraulika Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu
    Juhtmeta raadiojuhtimine 2 nuppu generaatori toiteallika jaoks Hüdraulika
    Juhtmeta raadiojuhtimine 2 nuppu generaatori toiteallika jaoks
    Raadiokomplekt, mis koosneb kaugjuhtimispuldist ja vastuvõtjast.Võimaldab hüdraulilise jõuseadme (agregaadi) juhtmevaba juhtimist.Sobib ideaalselt meie pakkumise 12V ja 24V toiteallikatega.
    Hüdrosilinder 743mm  200mm CJ2F 80/45/200 + kinnitused U40 Hüdraulika Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 743mm 200mm CJ2F 80/45/200 + kinnitused U40
    Hüdroaku 2×0.35L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V Hüdraulika 12V Hüdroklapiga
    Hüdroaku 2×0.35L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Müügi- ja tagastustingimused
    • Privaatsuspoliitika
    • Esto järelmaks
    • Ärikliendile
    • Minu konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V