Hüdrosilinder 1060mm Käik: 800mm CJ2F-63/32/800 Hüdrosilindrid 63/32 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 63/32 Hüdrosilinder 1060mm Käik: 800mm CJ2F-63/32/800
Hüdrosilinder 800mm, Käik 600mm 50/30/600 Silm: 25mm €117,58 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 1060mm Käik: 800mm CJ2F-63/32/800
Tellimisel 5-14p
Kategooria: Hüdrosilindrid 63/32 Sildid: Hüdrosilindrid, Hüdrosilindrid 63/36
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Infopäring
Kirjeldus
Kolb Ø63mm
Vars Ø32mm
Kolvikäik 800mm
Pikkus 1060mm
Silm Ø25mm