Hüdrosilinder 195mm 60mm CJ2F-50/28/60 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 195mm 60mm CJ2F-50/28/60
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 195mm 60mm CJ2F-50/28/60
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FL1.30.73.050 Kategooria: Hüdrosilindrid Silt: Hüdrosilindrid
Jaga:
  • Infopäring
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm
    Tunnustatud ettevõtte Hydrosila tugevdatud MTZ Belarus C-100 tõsteajam.Silindri läbimõõt: 100 mm, kolvivarda läbimõõt: 40 mm, kolvivarda käik: 200 mm, tihvtide
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630
    Kaks hüdrosilindrit + kaks tagasivooluvedru + kaks 2/2 hüdrokraani + kiirliitmik M36x1,5 kruvikork + kaks 1500 mm kaablit Hüdrosilindrid
    Kaks hüdrosilindrit + kaks tagasivooluvedru + kaks 2/2 hüdrokraani + kiirliitmik M36x1,5 kruvikork + kaks 1500 mm kaablit
    2×130 Hüdrosilinder Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    2×130 Hüdrosilinder
    Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200
    Käik: 200mm Kolb/vars/käik 40/22/200 Silindri silma diameeter: 25mm
    Hüdrosilinder 850mm: 640mm komplekt Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 850mm: 640mm komplekt
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275
    Hüdrosilinder pikkus  740 mm 500 mm CN-40/500 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder pikkus 740 mm 500 mm CN-40/500
    Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850
    -13%
    Haakeraua hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm Hüdrosilindrid
    Haakeraua hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm
    rakendus: Tugevdatud tõstesilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ traktoritel. Silindri välisläbimõõt: 100 mm Silindri siseläbimõõt: 80 mm Kolvivarda läbimõõt: 40 mm
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Müügi- ja tagastustingimused
    • Privaatsuspoliitika
    • Esto järelmaks
    • Ärikliendile
    • Minu konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V