Hüdrosilinder 350mm 140mm CJ2F-50/28/140 Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilinder 350mm 140mm CJ2F-50/28/140
Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 €148,80 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
TeleskoopHüdrosilinder haagise HL6011 500mm €362,45 Sisaldab km
Hüdrosilinder 350mm 140mm CJ2F-50/28/140
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Lisainfo
  • Infopäring
Lisainfo
Kaal 45 kg
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu