Hüdrosilinder 460mm 250mm CJ2F-40/22/250
Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17
69,00
Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 563mm 220mm CJ2F-80/45/220
243,22
Sisaldab km
Kuumakse al.
6,42
/ 18 kuud
Tellimisel 5-14p
Hüdrosilinder 460mm 250mm CJ2F-40/22/250 kogus
Lisa korvi
Tootekood:
FL1.29.00.0250.1
Kategooria:
40/22 Hüdrosilindrid
Sildid:
40/22 Hüdrosilindrid
Hüdrosilindrid
Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Infopäring
Kirjeldus
Käik: 250mm
Pikkus 460mm
Lisainfo
Kaal
45 kg
Infopäring
E-mail
Sõnum
Seotud tooted
Hüdrosilinder 1810mm 800mm CJ2F 40/22/800 U25W
Lisa korvi
Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga
-18%
Hüdrosilinder 663mm 320mm CJ2F-80/45/320, koos klappi CYM-Tüüp turvaluku
Silindri töökäik: 320 mm Silindri siseläbimõõt: 80 mm Kolvivarda paksus: 45 mm Torupoolne pea: tihvt 40mm Kolvivarda poolne pea: keeratav,
Hüdrosilinder370mm 160mm CJ2F-40/22/160
Silmus 35mm Keevitatav, nõellaagriga