Hüdrosilinder 663mm 320mm CJ2F-80/45/320 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilinder 663mm 320mm CJ2F-80/45/320
Hüdrosilinder 250mm 100mm CJ2F-40/25/100 €115,92 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 663mm 320mm CJ2F-80/45/320
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Infopäring
Kirjeldus
Infopäring
    Seotud tooted
    Tõstesilinder Ursus 50/32/305 Haakeraua hüdrosilindrid Haakeraua hüdrosilindrid
    Tõstesilinder Ursus 50/32/305
    Lisa korvi
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga