Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500
Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 €148,80 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
TeleskoopHüdrosilinder haagise HL6011 500mm €362,45 Sisaldab km
Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Infopäring
Kirjeldus
Käik: 500mm
Silinder: 45mm
Kolb: 80mm
Lisainfo
Mõõtmed 84 cm
Infopäring
    Seotud tooted
    -4%
    Teleskoop Hüdrosilinder kallurile D47 Käik: 1300mm Teleskoop hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Teleskoop Hüdrosilinder kallurile D47 Käik: 1300mm
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder  480mm 300mm CJ2F-50/28/300 Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 480mm 300mm CJ2F-50/28/300
    Lisa korvi
    Teleskoopsilinder 60/2/520mm haagisele Teleskoop hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Teleskoopsilinder 60/2/520mm haagisele
    Hüdrosilinder 600mm: 320mm CJ2F-63/36/320 Hüdrosilindrid 63/36 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 600mm: 320mm CJ2F-63/36/320
    KAPETE TOIMIMISega HÜDRAULILINE SILINDER KOMPLEKSES TIHENDUSLAAGRITE KÕRVADEGA Käik 500mm Mõõtmed 80/45/500 Silm: 40mm Sisekeermed: 27×2