Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 850mm 640mm CJ2F-50/32/640 €166,03 Sisaldab km
Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FL1.31.40.005 Kategooria: Hüdrosilindrid Silt: Hüdrosilindrid
Jaga:
  • Lisainfo
  • Infopäring
Lisainfo
Kaal 45 kg
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder 850mm: 640mm komplekt Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 850mm: 640mm komplekt