Vaata ostukorvi “Hüdrosilinder 663mm 320mm CJ2F-80/45/320” lisati sinu ostukorvi.
Hüdrosilinder 983mm  320mm CJ2F 80/45/320 + kinnitused U40 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid ja kinnitused Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilinder 983mm 320mm CJ2F 80/45/320 + kinnitused U40
Hüdrosilinder 1232mm 500mm CJ2F 50/28/500 + kinnitused U25 €177,84 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 983mm 320mm CJ2F 80/45/320 + kinnitused U40
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Infopäring
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrosilinder + Kronsteinid 980mm: 630mm komplekt Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder + Kronsteinid 980mm: 630mm komplekt
    Lisa korvi
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder 80/45/500 + Kronsteinid 850mm Käik: 500mm Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 80/45/500 + Kronsteinid 850mm Käik: 500mm
    Pikkus suletuna 850mm. Silm 40mm Kolb 80mm, vars 45mm.
    Vedrusplint 4mm Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Vedrusplint 4mm
    -18%
    Hüdrosilinder 663mm  320mm CJ2F-80/45/320, koos klappi  CYM-Tüüp turvaluku Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 663mm 320mm CJ2F-80/45/320, koos klappi CYM-Tüüp turvaluku
    Silindri töökäik: 320 mm Silindri siseläbimõõt: 80 mm Kolvivarda paksus: 45 mm Torupoolne pea: tihvt 40mm Kolvivarda poolne pea: keeratav,
    Hüdrosilinder 710mm  500mm CJ2F-40/22/500 40/22 Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 710mm 500mm CJ2F-40/22/500
    Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630
    Tõstesilinder Ursus 50/32/305 Haakeraua hüdrosilindrid Haakeraua hüdrosilindrid
    Tõstesilinder Ursus 50/32/305
    TeleskoopHüdrosilinder haagise HL8011  580mm Teleskoop hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    TeleskoopHüdrosilinder haagise HL8011 580mm
    Hüdrosilinder 543mm-200mm CJ2F-80/45/200 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 543mm-200mm CJ2F-80/45/200
    Hüdrosilinder 563mm  220mm CJ2F-80/45/220 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 563mm 220mm CJ2F-80/45/220
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Müügi- ja tagastustingimused
    • Privaatsuspoliitika
    • Esto järelmaks
    • Ärikliendile
    • Minu konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V