Kolmefaasiline vektorinverter GD20-2R2G-4-EU. Elektrimootori inverterid
Click to enlarge
Esileht Elektrimootorid Elektrimootori inverterid Kolmefaasiline vektorinverter GD20-2R2G-4-EU.
Tagasi toodete lehele
Kolmefaasiline vektorinverter GD20-2R2G-4-EU.
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FL1.42.50.20.0220.1 Kategooria: Elektrimootori inverterid
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Infopäring
Kirjeldus
GD20-2R2G-4-EU vektorinverter, mis on ette nähtud võlli pöörlemise reguleerimiseks 3-faasilistes 380 V (400 V) mootorites võimsusega 2,2 kW ja konstantse (tehase) pöörlemiskiirusega 750, 1000, 1500 või 3000 pööret minutis.