Kolmefaasiline vektorinverter GD20-7R5G-4-EU. Elektrimootori inverterid
Click to enlarge
Esileht Elektrimootorid Elektrimootori inverterid Kolmefaasiline vektorinverter GD20-7R5G-4-EU.
Tagasi toodete lehele
Nurkhüdraulilise pistiku tüüp: AB meetrilised keermed: 3/8" - 16" €2,70 Sisaldab km
Kolmefaasiline vektorinverter GD20-7R5G-4-EU.
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FL1.42.50.20.0750.1 Kategooria: Elektrimootori inverterid
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Infopäring
Kirjeldus
GD20-7R5G-4-EU vektorinverter, mis on ette nähtud võlli pöörlemise reguleerimiseks 380 V (400 V) kolmefaasilistes mootorites võimsusega 7,5 kW ja konstantse (tehase) pöörlemiskiirusega 750, 1000, 1500 või 3000 pööret minutis.