Kükloop Hüdropump PZS-KZ-40W Hüdraulika Hüdropumbad
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Kükloop Hüdropump PZS-KZ-40W
Tagasi toodete lehele
Klamber hüdrovooliku hüdrotoru 22 mm €3,60 €1,75 Sisaldab km
Kükloop Hüdropump PZS-KZ-40W
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FLPZS-KZ-40W Kategooria: Hüdraulika Silt: Hüdropumbad
Jaga:
  • Infopäring
Infopäring
    Seotud tooted
    Võll Dosaator Belarus MTZ 80 82 Hüdraulika Hüdraulika
    Võll Dosaator Belarus MTZ 80 82
    Lisa korvi
    Hüdrotoru FI12 10×10 Hüdraulika Hüdraulika torud
    Hüdrotoru FI12 10×10
    Lisa korvi
    Porte hingede ja klambrite komplekt Hüdraulika Haagiste tarvikud
    Porte hingede ja klambrite komplekt
    Hüdropump hammasrataspump 3.seeria 46/16 cm3 / rev (1500rpm): 69/24 L / min
    Hüdroaku 2×0.35L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V Hüdraulika 12V Hüdroklapiga
    Hüdroaku 2×0.35L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V
    Hüdroaku 2×0.75L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V Hüdraulika 12V Hüdroklapiga
    Hüdroaku 2×0.75L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V
    Solenoidklapi jaoturi elektripistik 230V valgusdioodiga Hüdraulika
    Solenoidklapi jaoturi elektripistik 230V valgusdioodiga
    Graetzi sillaga elektripistik.Sobib elektriliselt juhitavatele jaoturitele ja spiraalidega solenoidventiilidele, millel pole sisseehitatud Graetzi silla, toiteallikaks on 230 V vahelduvvool.
    Uniflex SH 2 M H.2 – Käsipumbaga töökoja hüdrauliline hüdrovooliku press (90t)
    Kompaktne käsipumbaga hüdrauliline hüdrovooliku press 90t surumisjõuga, kuni 1" 4-spiraalvoolikutele. Paketi hind sisaldab 2-astmelist käsipumpa ja PB 263 surumisharge Ø 14–40 mm.
    Hüdrosilinder 743mm  200mm CJ2F 80/45/200 + kinnitused U40 Hüdraulika Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 743mm 200mm CJ2F 80/45/200 + kinnitused U40
    Hüdrauliliste kiirühenduse komplekt, euro pesa M16x1.5 Hüdraulika
    Hüdrauliliste kiirühenduse komplekt, euro pesa M16x1.5
    KIIRLIITMIKUD hüdraulilised komplekt Kolme sektsiooniga BSP 1/2 “ Hüdraulika Hüdraulika tarvikud
    KIIRLIITMIKUD hüdraulilised komplekt Kolme sektsiooniga BSP 1/2 “
    Klamber 110 mm Hüdraulika Istmed ja traktori toolid
    Klamber 110 mm
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Müügi- ja tagastustingimused
    • Privaatsuspoliitika
    • Esto järelmaks
    • Ärikliendile
    • Minu konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V