Kükloop Hüdropump PZS-KZ-40W Hüdraulika Hüdropumbad
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Kükloop Hüdropump PZS-KZ-40W
Tagasi toodete lehele
Klamber hüdrovooliku hüdrotoru 22 mm €3,60 €1,75 Sisaldab km
Kükloop Hüdropump PZS-KZ-40W
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FLPZS-KZ-40W Kategooria: Hüdraulika Silt: Hüdropumbad
Jaga:
  • Infopäring
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrotoru FI12 10×10 Hüdraulika Hüdraulika torud
    Hüdrotoru FI12 10×10
    Lisa korvi
    Hüdrauliliste kiirühenduse komplekt, euro pesa M16x1.5 Hüdraulika
    Hüdrauliliste kiirühenduse komplekt, euro pesa M16x1.5
    Lisa korvi
    Karcher ühendus 22×1.5 Hüdraulika Tarvikud
    Karcher ühendus 22×1.5
    Uniflex SH 2 M H.2 – Käsipumbaga töökoja hüdrauliline hüdrovooliku press (90t)
    Kompaktne käsipumbaga hüdrauliline hüdrovooliku press 90t surumisjõuga, kuni 1" 4-spiraalvoolikutele. Paketi hind sisaldab 2-astmelist käsipumpa ja PB 263 surumisharge Ø 14–40 mm.
    Haakekuul 64×37 3/3 kategooria Hüdraulika Haakeraua tarvikud
    Haakekuul 64×37 3/3 kategooria
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu Hüdraulika Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu
    Porte hingede ja klambrite komplekt Hüdraulika Haagiste tarvikud
    Porte hingede ja klambrite komplekt
    Juhtmeta raadiojuhtimine 2 nuppu generaatori toiteallika jaoks Hüdraulika
    Juhtmeta raadiojuhtimine 2 nuppu generaatori toiteallika jaoks
    Raadiokomplekt, mis koosneb kaugjuhtimispuldist ja vastuvõtjast.Võimaldab hüdraulilise jõuseadme (agregaadi) juhtmevaba juhtimist.Sobib ideaalselt meie pakkumise 12V ja 24V toiteallikatega.
    Nurkhüdraulilise pistiku tüüp: AB keermed: M24x1,5 – M24x1,5 Hüdraulika
    Nurkhüdraulilise pistiku tüüp: AB keermed: M24x1,5 – M24x1,5
    Hüdropump hammasrataspump, parem NSZ16 Rihmarattaga Hüdraulika Hammasrataspumbad
    Hüdropump hammasrataspump, parem NSZ16 Rihmarattaga
    ÜLDOMADUSED:   Pumba pöörlemissuund: parem. Pumba neeldumine: 16cm3/pööre. Pumba võimsus: 24L/min (1500rpm). 120 mm läbimõõduga ratas “HB” kiilrihmale. Kaks määritavat
    Krae 110mm Hüdraulika Tarvikud
    Krae 110mm
    Kordaja hüdropumbaga 33L / min. + kronstein Hüdraulika PTO kordistajad ja reduktorid
    Kordaja hüdropumbaga 33L / min. + kronstein
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Müügi- ja tagastustingimused
    • Privaatsuspoliitika
    • Esto järelmaks
    • Ärikliendile
    • Minu konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V