Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500
Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 €148,80 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
TeleskoopHüdrosilinder haagise HL6011 500mm €362,45 Sisaldab km
Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Infopäring
Kirjeldus
Käik: 500mm
Silinder: 45mm
Kolb: 80mm